Konak Beko Servisi

Konak Beko Servisi

Konak Beko servisi olarak hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgede yılların verdiği tecrübemizle yolumuza devam etmekteyiz. Bu bağlamda prensip olarak verdiğimiz hizmetlerde 1. sırada müşteri memnuniyetini tutmaktayız. Her müşteri ister ki arızaları sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşsun. Bunun içindir ki de kaliteli hizmet almak isterler. Ve de doğru bir tercih yapmak isterler. İşte biz de bu noktada devreye giriyor ve sizleri her türlü beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin tamiri bakımı ve montajı için servisimize davet ediyoruz. Şunu bilmenizi isteriz ki sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz dur. Elektrikle çalışan cihazlar doğal olarak zamanla arıza yapabilmektedir. Bu arızalar elektronik kısmında olabileceği gibi mekanik kısımlarında da meydana gelebilmektedir. Bunun için kullanım hatası haricinde sizin yapabileceğiniz bir şey yoktur. Doğru bir şekilde kullanıldığı sürece bir cihazdır kolay kolay arıza yapmamaktadır. Ancak bir elektriğin gidip gelmesi bile cihazlarda sorun yaratabilmektedir.

Hızlı Servis İle Sorunlarınızı Çözüyoruz

Konak Beko servisi firmamız, gerek teknik elemanları ve tam donanımlı cihazlarıyla sizlere hizmette sınır tanımamaktadır. Tamir ve bakımları da teknolojinin en son çıkan bütün imkânlarını kullanmaktayız. Bu sayede de işlerimize daha sağlam ve hızlı bir şekilde yapabilmekteyiz. Bizleri Çağrı merkezlerimizden aradığınız anda arıza kaydınız ve adres bilgilerinizi alındıktan sonra çok kısa süreler içerisinde yardım talebiniz için adresinize gelinecektir. Bunu da geniş servis ağımız sayesinde gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda servis araçlarımızın da tam donanımlı olması sayesinde birçok arızayı yerinde bile tahmin edebilmektedir. Bu da hem zamandan kazanmamıza hem de sizin yaşam konforunuzu olumsuz etkileyen bu durumun bir an önce ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Farkımız kalitemiz ve 7/24 hizmetinizdeyiz

Konak Beko Servisi, Konak İzmir Beko Servisi, İzmir Konak Beko Yetkili Servisi, İzmir Beko Servisi, Beko Konak Servisi,
Konak Beko servisi olarak hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgede yılların verdiği tecrübemizle yolumuza devam etmekteyiz.

Piyasada bulunan birçok servis firması müşterilerinin sürekli mağdur etmektedir sizde eğer bu şekilde mağdur olmak istemiyorsanız cihazlarınızı tamir ettireceğiz firmaları iyice araştırmanızı dileriz. Sorup soruşturmadan ne araştırma yapmadan herhangi bir önünüze gelen servis firmasına teslim ettiğiniz cihazlar sizlere çok pahalıya mal olacak sonuçlara neden olabilir. Şu konuya da dikkat çekmek isteriz ki, Konak beko servisi, sizlerin garanti kapsamı dışındaki cihazlarınızın tamir bakım ve montajını yapmaktayız. Bazı kendini bilmez firmalar gibi yetkili servisi olduğunuzu iddia etmemekteyiz. Zaten cihazınızla ilgili ücreti cihazınız yapmadan size bildirmekteyiz. Eğer bu ücret karşılığında sizde cihazınızı yaptırmak isterseniz o zaman ancak tamir işlemini gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda ücretlerimiz de çok makul olup, sizlerin kesesini zorlamayacak şekildedir.

Etiket: Konak Beko Servisi, Konak İzmir Beko Servisi, İzmir Konak Beko Servisi, İzmir Beko Servisi, Beko Konak Servisi,