Alcancak Siemens servisi, siemens servisi, siemens servisi izmir, alsancak simens, simens yetkili servisi,

Şirinyer Siemens Servisi

Şirinyer Siemens Servisi

Hızla gelişen teknoloji dünyasında sürekli yeni ürünler ortaya çıkmaktadır. Yenilenen tasarım ve teknoloji ile Siemens dünyasında yepyeni bir çağ açıldı. Teknik servis ve bakım onarım açısından da Şirinyer Siemens servisi olarak sorunlara hızlı çözüm bulur ve müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz. Cihazların bakımını yaptırmak, cihaz ömrünü uzatmak için en iyi yoldur. Yılda bir iki kez yapılan bakım ile cihazınızda oluşabilecek sorunları en aza indirirsiniz. Cihazlarınıza doğru ve güvenilir bakım hizmetini veriyoruz.

Şirinyer siemens servisi, siemens servisi, siemens servisi izmir, şirinyer siemens, siemens yetkili servisi,
Teknik servis ve bakım onarım açısından da Şirinyer Siemens servisi olarak sorunlara hızlı çözüm bulur ve müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz.

Beyaz Eşyaların Ömrünü Uzun Tutmak Mümkün

Beğenerek alınan beyaz eşyalar bozuldukları zaman maddi manevi zarara uğratır. Elbette ki herkesin istediği sorunsuz çalışan hiç bozulmayan bir beyaz eşya ürünleridir. Beyaz eşya seçerken ömrü uzun tutmak için ürün garantisi ve kaliteli parçalara sahip bir eşya seçmektir. Kullanıma da özen göstermeniz eşyalarınızı uzun süre kullanmanızı sağlar. Bulaşık makinesi ve Çamaşır makinesi ayda bir kez en azından boş çalıştırılmalıdır. Parçaları düzenli temizlenmelidir. İç temizlik kadar dış temizliğe de önem gösterilmelidir. Ilık bir su ile ağartıcı içermeyen temizlik ürünleri ile cihazların dış yüzeyleri temizlenebilir. Temiz olan eşyaların performansı artacaktır. Kendimizin yaptığı temizlik ve kullanım ömürlerinin dışında düzenli aralıklarla Şirinyer Siemens servisi olarak profesyonel ekibimizin yapacağı bakım ile de cihazları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Teknik Servis Hizmetinde Müşteri Odaklı Çalışıyoruz

Tüm bu bakım ve temizliklere önem verildiği halde çalışmayan bir makineniz var ise Şirinyer Siemens servisi olarak en hızlı çözümler ile sizlere hizmet vermek için buradayız.  Eşyalarınıza yerinde teknik destek sağlayarak, yerinde çözümü olmayan sıkıntılarda cihaz yerinden sökülür ve servisimize getirilir. Ve çözüm süreci size bilgilendirilir. Hizmetler beyaz eşya ürünlerin hepsinde geçerlidir ve acil olarak sorunların çözümü için her zaman teknik destek ekibi ile hazır bulunmaktayız. Evlerinizde bulunan Siemens marka eşyalarınızın bakım ve onarımını yapıyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile sorunlarınıza hızlı çözüm sunan ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Bize dilediğiniz zaman ulaşarak bakım ve onarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Alcancak Siemens servisi, siemens servisi, siemens servisi izmir, alsancak simens, simens yetkili servisi,

Alcancak Siemens servisi

Alcancak Simens Servisi

Alcancak Siemens servisi Ülkemizde birçok ev ve işyerlerinde beyaz eşya ürünleri mevcut bulunmaktadır yılda bunlardan yaklaşık 500 bin civarında arıza ve bakım amacıyla beyaz eşya servislerine getirilmektedir. Biz de İzmir’de yılların verdiği tecrübemize dayanarak sizlere bu konuda yardımcı olmaya çalışmaktayız. Bu alanda oluşturduğumuz uzman kadromuz sizlere kısa zamanda çözümler üretmektedir. Müşterilerimizin tercih sebebi olmamızın bir nedeni ise arızalara yüzde seksen oranında cevap verebilmemizdir. Buna bağlı olarak da Alcancak Simens servisi olarak hizmetlerimizi her geçen gün bir yenisini daha ekleyerek hizmet kalitemizi en üst seviyelere çıkarmayı çalışmaktayız İzmir’de sadece Alsancak bölgesi değil bütün bölgelerde hizmet vermekteyiz. Alcancak Simens servisi olarak hizmet veren araç sayımızın fazla olması sebebiyle de bu konuda en uç noktalara kadar ulaşmakta sıkıntı yaşamamaktayız.

Alcancak Siemens servisi, siemens servisi, siemens servisi izmir, alsancak simens, simens yetkili servisi,
Alcancak Siemens servisi, aynı zamanda arızalara yerinde müdahale etmek gereken Alcancak Siemens servisi, siemens servisi, siemens servisi izmir, alsancak siemens,

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bunun için de bu konuyu ilk sırada tutmaya çalışmaktayız. Çünkü siz bizler için değerlisiniz. Bunun için de sizlerin konforunu olumsuz etkileyen bu durumların bir an önce ortadan kaldırılması için hızlı müdahale etmekteyiz. Çünkü zaman sizin için olduğu kadar bizim için de çok önemlidir. Bir arıza veya bakımı ne kadar kısa zamanda çözüme kavuşturursak bir sonraki müşterimize de o kadar hızlı bir şekilde yardımcı olabileceği demektir. Bu sayede de daha çok müşteriye ulaşma şansımız artmaktadır. Alcancak Siemens servisi, aynı zamanda arızalara yerinde müdahale etmek gereken durumlarda araçlarımızda bulunan ekipmanlarımızın sayesinde müdahalelerimizi gerçekleştirmektedir.

Bir Yıl Garanti Avantajı

Evet Alcancak Siemens servisi olarak sizlerin bizlere getirdiğiniz marka ürünlerinizi işçilik de dahil olmak üzere parça değişimlerinde bile bir yıl boyunca garanti kapsamı altına almaktayız. Özellikle de şunu belirtmek isteriz ki kullandığımız parçalar orijinal yedek parçalardır. Bu da cihazlarınızın tamir olduğunda performans bakımından ilk günkü gibi çalışacağı anlamına gelmektedir. Piyasada bulunan birçok servis adı altında çalışır işlerinde yeteri kadar tecrübe sahibi olmayan elemanlar çalıştıran maalesef birçok firma bulunmaktadır. Bunlar zamanla yaptıkları işlerin olumsuz geri dönüşleri ile gün yüzüne çıkmışlardır. Ancak hala piyasada bu tür firmalar çok sayıda bulunsa da işinde uzman olan Alcancak Siemens servisi olarak sizlere birinci sınıf hizmet veriyoruz. Kurumsal hizmet anlayışı içerisinde sizde hizmet kalitemizden yararlanmak isterseniz, bizi arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.