İzmir Kombi Servisi

Kullanıldıkları ortamın sıcaklığını ayarlayan kombiler, bazı illerimiz için vazgeçilmez ürünler arasında yer alır. İzmir de kombi kullanımında zirvede yer alan illerimizden bir tanesi olarak gösterilir. İzmir’de ikamet eden kişiler kış aylarının soğuklarında kombilerini kullanarak ortamları istedikleri sıcaklığa çekebilirler. Bunun için tercih edilebilecek olan çok sayıda marka bulunurken birçok kişinin tercihlerini yaptıkları kombiler:

Airfel Kombi
Buderus Kombi
Waillant Kombi
Viesman Kombi
Eca Kombi
Lambert Kombi
Daikın Kombi
Baymak Kombi
İmmergaz Kombi
Demir Döküm kombi
Maktek kombi
Termodinamik kombi

Yeni bir Kombi alacak olan kişiler montaj işlemlerine ihtiyaç duyarlar. Uzun süredir İzmir Kombi servisi olarak hizmet veren firmamız montaj işlemlerini olabilecek en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. İnsanlar, montaj işlemlerinin çok basit olduğunu düşünüyor olsalar da yanlış bir şekilde yapılan montajlar kombilerin ömrünü çok ciddi seviyede kısaltabilmektedir.

Kombi Bakım Hizmeti

Kombilerin doğru bir şekilde çalışmaya devam edebilmesi için düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakım ücretleri çok düşük seviyelerde olsa da insanlar bu bakım işlemlerini aksatır. Birçok kişi bakımlarını aksatmasının sonrasında klimalarının onarım işlemleri için çok daha fazla bedel ödemektedir.

İzmir’de kombilerinin bakımını yaptırmak isteyen kişiler İzmir kombi servisi olarak hizmet veren firmamıza ulaşım gösterebilirler. Firmamızdan sunulan bakım hizmetlerinde klimaların tüm aksamları kontrol edilmektedir. Yapılan kontroller sonrasında gerekli görülen parçalar varsa değişimleri yapılır. Bu aşamalarda kombi kullanıcılarına her zaman bilgi verilmekte ve beraber hareket edilmektedir.

Kombi Onarım Hizmeti

Kombilerinin bakımlarını aksatan kişiler belirli bir süre sonunda onarım işlemlerine ihtiyaç duymaya başlayacaklardır. Hiçbir bakımı yapılmayan kombilerin uzun süre sorunsuz bir şekilde çalışması çok mümkün olmaz. Bu sebeple de klimalarının iyi verimde çalışmadığını gören kişiler hemen İzmir Kombi servisi olarak hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilirler.

Firmamızın uzman ekibi verdiğiniz adreslere aynı gün içerisinde gelmektedir. Ekibimizin ilk tercihi her zaman kombilerin yerinde onarım işlemleri olur. Ancak kombilerdeki arıza büyükse ve yerinde onarım mümkün değilse bu durumda araçlarımız ile birlikte kombilerin onarım merkezimize getirilmesi gerekir. Burada onarım işlemleri tamamlanan kombiler belirlenen gün ve saatlerde adreslerinize teslim edilecektir. Sonrasında uzun süre verimli bir şekilde kombilerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.