Güzelbahçe Altus Beyaz Eşya Servisi

Güzelbahçe Altus Beyaz Eşya Servisi ailesi gelişmiş servis bilinci ve anlayışıyla en iyi servis vermeyi benimsiyorum. Hizmet yapımızın etkinliğini ve başarısını ayarlamayı unutma teknik ekiplerimizin hepsi, büyük önem verdiğimiz ve genel ilkemiz olan “doğru teknik hizmet ve düzgün diyalog” konularında eğitim konusundalar.Servislerimiz, Güzelbahçe  Altus Servisi yetkililerince davranış kalitesi, işçilik kalitesi, yedek parça kalitesi, özellik kalitesi, servis sipariş kalitesi, bina ve yer kalitesi, teknik tasarım düzeyi yönünden periyodik olarak kontrol edilirler. 

Satışı yapılan her ürün Güzelbahçe  Altus Beyaz Eşya Servisi standartlarına göre monte edilir ve sadece  servisler aracılığıyla gerçekleştirilirken yapılır. Ürünlerin garanti süreci  servisimizin tesliminden sonra başlar. Cihazlar için alınabilir. Artık ürünlerinde Servis Merkezi ve  Servis Firması kontrolündedir. Ürün garantisinin yanında sıra, verilen hizmetler ve yedek parçalar da garanti içeriği ele alınmaktadır. Servislerimiz verdikleri hizmetlerin tümünden sorumludurlar. 

Türkiye’de 277  servis firması, konularında uzman 1500 servis teknisyeni, kombiden, endüstriyel kazanlara, split klimadan, ticari tip VRF sistemlere kadar geniş bir ürün gamına sunmak sunmaktayız.  servislerimizin hizmetlerini optimize etmekte, hizmet sunmakta, ortalama 30.000 telefon anketi yapılıyor üst düzey tutulmaktadır.

Ayrıca  Güzelbahçe  Altus Beyaz Eşya Servisi operasyonelliğini Kurumsal Kimlik yapısına uygunluğu her yıl düzenli olarak denetlenir. Servislerimizin geliştirmeyi geliştirdiği de verdiğimizde önemli olan, yönetici ve teknisyenlere düzenli olarak öncelikli eğitim programları uygulanmıştır. 

beyaz eşya servisi, beyaz eşya teknik servisi, televizyon servisleri, televizyon servisi, tv servisi, tv markalarına göre servis
beyaz eşya ve televizyon markaları için teknik servis hizmeti ile siz değerli müşterilerimiz için, hizmet sunmaktayız. Samsung, LG, philips, beko, arçelik, sony, vestel gibi pek çok marka için hizmet vermekteyiz. Güzelbahçe  Altus Beyaz Eşya Servisi