Beyaz eşya kullanan müşterilerimize güvenilir bir destek sunuyor ve beklentilerinin çok üstünde hizmetlerle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uzun yıllardan beri hizmet sunan miz müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma sürdürmektedir. Müşterilerimiz için çalışıyor ve en iyi hizmeti sunabilmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Ucuz fiyatlarla kaliteli hizmet sunmaya devam eden servisimizi günün hangi saati olursa olsun rahatlıkla arayabilir ve bakım onarım hizmetleri için randevu alabilirsiniz. En kısa sürede adresinize gelen ekibimiz beyaz eşyalarınızla ilgili öncelikle sorunları tespit ediyor ardından onarım hizmetleri vermeye başlıyor. Ekonomik fiyatlarla kaliteli bir beyaz eşya servis hizmeti sunuyor, müşterilerimizi mutlu etmek için saat kaç olursa olsun hizmet vermeye devam ediyoruz.

Buzdolabı kullanan müşterilerimiz hem montaj hem bakım hem de onarım hizmetleri için bizleri tercih ediyor. Buzdolabı montajını başarılı bir şekilde gerçekleştiren teknik ekibimiz buzdolabınızı uzun süreli olarak kullanabilmeniz için bakım hizmetleri sunuyor. Buzdolabınızda herhangi bir arıza meydana gelmesi halinde müdahale etmek yerine servisimizi arayabilirsiniz. Çamaşır makineleriniz eskisi gibi temiz yıkamıyor ve gürültülü çalışıyorsa ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. Bulaşık makinesi kullananların yaşadıkları teknik problemler nedeniyle üzülmesine gerek yok. Servisimiz bulaşık makinenizin modeline bakmaksızın aynı gün içerisinde bakım ve onarım hizmetleri sunuyor. Üstelik servise bulaşık makinenizi götürmüyoruz. Yerinde bulaşık makinesi tamiri gerçekleştiriyoruz. Bu sayede günlerce bulaşık makinenizin servisten ne zaman geleceğini beklemek zorunda kalmıyor, aynı gün bulaşık makinenizi kullanma imkanına sahip oluyorsunuz. Bulaşık makinelerinizden eskisi gibi randıman alamıyorsanız hemen mizi arayarak randevu alabilirsiniz. Bulaşık makinelerinizle ilgili acil teknik destek almanız gerekirse nöbetçi ekibimiz en kısa sürede adresinize gelecek ve sorunu çözüme kavuşturacaktır.

beyaz eşya servisi, beyaz eşya teknik servisi, televizyon servisleri, televizyon servisi, tv servisi, tv markalarına göre servis
beyaz eşya ve televizyon markaları için teknik servis hizmeti ile siz değerli müşterilerim,ze hizmet sunmaktayız. Samsung, LG, philips, beko, arçelik, sony, vestel gibi pek çok marka için hizmet vermekteyiz.