Beko Servisi

Bir dünya markası olan Beko beyaz eşya, kombi ve klimaların bakım, onarım, tamir ve montajı için size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Beko Servisi olarak beyaz eşyalarınızın tamir ve onarımını hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Beko ürünler konusunda uzman teknik ekibimiz sorunlarınızı yerinde çözmektedir. Çağrı merkezimizi aradığınızda adresinize en yakın gezici teknik ekibimiz aynı gün içerisinde size ulaşarak yerinde tamir, bakım, onarım ve montaj hizmeti sunmaktadır. Beko beyaz eşyalarınız ile ilgili tüm sorunlarda bizi arayabilir güvenli ve uzman teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ile en mükemmel servis ücretini ekonomik imkânlarla sizlere sunmaktayız. Klima ve kombilerinizin bakımı için kampanyalar yaparak bütçenizi sarsmadan bakımı gerçekleştiriyoruz. Kombi bakımı için özel temizlik ilaçları ile kombinize zarar vermeden peteklerinizi sökmeden bakımı gerçekleştiriyoruz. Bakım yapılan kombi ve klimalarınız ömrü uzamaktadır. Daha verimli çalışarak daha az enerji tüketmektedir.

Garantili Tamir Hizmeti

Beyaz eşyalarınızın tamir ve onarımında size garanti imkanı sunuyoruz. Beko Servisi Beko marka beyaz eşya, klima ve kombilerinizin tamir ve onarımında garanti belgesi vermektedir. Beyaz eşyanızın tamiri esnasında parça değişimi yapılması gerektiğinde orijinal yedek parça ile değişimi gerçekleştiriyoruz. Ve değişen parça için size 2 yıl garanti veriyoruz. Ayrıca onarım işçiliği için de 1 yıl işçilik garantisi imkanı sunmaktayız. Beyaz eşyalarınız tekrar aynı arızayı verirse ücretsiz servis talebinde bulunabilirsiniz. Bizde karşılıklı güven çerçevesinde verdiğimiz garanti kapsamında evinize ya da işyerinize gelerek ücretsiz tamir ve onarımı gerçekleştiririz. Tüketiciyi koruyan ve müşteri memnuniyetini esas alan garantili tamir sistemimiz güvenli servis avantajını sizlere sunmaktadır.

Kaliteli Tamir Bakım Ve Onarım

Beko marka beyaz eşyalarınız ile ilgili tüm işlemlerde en kaliteli hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz. Beko Servisi olarak 30 yılı aşkın süredir Beko ürünler için teknik servis hizmeti sunan bir firmayız. Yeni teknoloji ile yenilenen, sürekli eğitimler alan, işinde uzman, tecrübeli ve güler yüzlü teknik ekip kadromuz Beko beyaz eşya, klima ve kombilerinizin bakım, tamir, onarım ve montajında sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

izmir beko yetkili servisi, beko servisi izmir, beko servisi, beko yetkili servisi izmir,
izmir beko yetkili servisi, beko servisi izmir, beko servisi, beko yetkili servisi izmir,