Çiğli Profilo Beyaz Eşya Servisi

Çiğli Profilo Beyaz Eşya Servis ailesi gelişmiş servis bilinci ve anlayışıyla en iyi servis vermeyi benimsiyorum. Hizmet yapımızın etkinliğini ve başarısını ayarlamayı unutma teknik ekiplerimizin hepsi, büyük önem verdiğimiz ve genel ilkemiz olan “doğru teknik hizmet ve düzgün diyalog” konularında eğitim konusundalar. Servislerimiz, Çiğli Profilo Servisi  yetkililerince davranış kalitesi, işçilik kalitesi, yedek parça kalitesi, özellikler kalitesi, servis sipariş kalitesi, bina ve yer kalitesi, teknik kalite düzeyi düzeyinden periyodik olarak kontrol edilirler.

Satışı yapılan her ürün Çiğli Profilo Beyaz Eşya Servisi standartlarına göre monte edilir ve sadece servisler aracılığıyla gerçekleştirilirken yapılır. Ürünlerin garanti süreci servisimizin tesliminden sonra başlar. Cihazlar için alınabilir. Artık ürünlerinde Servis Merkezi ve  Servis Firması kontrolündedir. Ürün garantisinin yanında sıra, verilen hizmetler ve yedek parçalar da garanti içeriği ele alınmaktadır. Servislerimiz verdikleri hizmetlerin tümünden sorumludurlar.

Türkiye’de 277  servis firması, konularında uzman 1500 servis teknisyeni, kombiden, endüstriyel kazanlara, split klimadan, ticari tip VRF sistemlere kadar geniş bir ürün gamına sunmak sunmaktayız.  servislerimizin hizmetlerini optimize etmekte, hizmet sunmakta, ortalama 30.000 telefon anketi yapılıyor üst düzey tutulmaktadır.

Ayrıca Çiğli Profilo Beyaz Eşya Servisi operasyonelliğini Buderus Kurumsal Kimlik yapısına uygunluğu her yıl düzenli olarak denetlenir. Servislerimizin geliştirmeyi geliştirdiği de verdiğimizde önemli olan, yönetici ve teknisyenlere düzenli olarak öncelikli eğitim programları uygulanmıştır. 

beyaz eşya servisi, beyaz eşya teknik servisi, televizyon servisleri, televizyon servisi, tv servisi, tv markalarına göre servis
beyaz eşya ve televizyon markaları için teknik servis hizmeti ile siz değerli müşterilerimiz için, hizmet sunmaktayız. Samsung, LG, philips, beko, arçelik, sony, vestel gibi pek çok marka için hizmet vermekteyiz. Çiğli Profilo Beyaz Eşya Servisi