Osmangazi Arçelik Servisi

Osmangazi Arçelik Servisi

Yıllardır kullanılan beyaz eşyalar bir süre sonra arıza vermeye başlarlar. Beyaz eşyalar arıza verdiklerinde genel olarak sahipleri tamir parasının yeni bir makine parasını geçtiğini düşünerek beyaz eşyalarının yerine yenisini almak isterler. Bu durumda doğal olarak eski beyaz eşyalar bir köşeye atılarak beklerler. Osmangazi Arçelik servisi olarak Arçelik markası taşıyan bütün beyaz eşyalarınızı ilk gün kadar yeni ve sağlam ayrıca uygun fiyat avantajı ile sizlere yeniden kazandırıyoruz. Arçelik markası olan televizyon, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, elektrikli süpürge ve daha diğer Arçelik ürünlerine tamir onarım ve bakım yapmaktayız.  Arızalı olan makinenizin parça onarımı, iç temizliği, kömür değişimi, kazan değişimi, su hatları ve elektik hatlarında değişim, otomatik ve elektronik beyinli makinelerde beyin kart değişimi de gerçekleştirmekteyiz.

Osmangazi Arçelik Servisi İle Eski Makinenize Kökten Bakım

Yıllardır kullandığınız Arçelik markalı beyaz eşyalarınız kireçlenme nedeniyle güzel yıkamıyor, sıkma yapmıyor, su almıyor veya gider suyunu boşaltamıyor, kazan düşüklüğü veya kapak lastiği değişimi yapmaktayız. Arçelik beyaz eşya tamiri ve onarımında uzman olan ve yüksek okulların makine bölümlerinden mezun olarak çalışan personelimiz ile makineleriniz her zaman için güveli ellerde olmaktadır. Osmangazi Arçelik servisi olarak müşteri memnuniyeti firmamız için her şeyden önemli olmaktadır. Onarılması gereken makinelerinizi hasar tespiti yaparak sizlere bir tarih vermekteyiz.  Belirlenen tarih aralığında makinenizi sizlere tekrar teslim etmekteyiz.

Sorunlu Beyaz Eşyalarınızın Sorumluluğu Bizde

Osmangazi Arçelik Servisi, Osmangazi İzmir Arçelik Servisi, İzmir Osmangazi Arçelik Yetkili Servisi, İzmir Arçelik Servisi, Arçelik Osmangazi Servisi,
Osmangazi Arçelik servisi olarak müşteri memnuniyeti firmamız için her şeyden önemli olmaktadır.

Uygun fiyatlar ile uzman personelimiz sizlerin eskimiş bir kenara attığınız çamaşır makineleriniz bulaşık makineleriniz, buzdolabınız ve diğer Arçelik markalı beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımlarını yaparak sizlere sağlam olarak sanki ilk gün olduğu gibi iyi çalışma performansı gösteren makineleri teslim etmekteyiz.  Osmangazi Arçelik servisi olarak bölgede olan en iyi beyaz eşya tamir bakım ve onarımını yapmaktayız. Yılların verdiği hizmet garantisi ile sizlere sunduğumuz hizmet her zaman için daha üst düzeyde olmaktadır. eski makinelerinizi kullanmak ve çöpe atmak istemiyor iseniz uzman kadromuz ile eski beyaz eşyalarınızı yeni almış gibi kullanabilir istediğiniz gibi uygun fiyat garantisi ile sizlere sunmaktayız.

Etiket: Osmangazi Arçelik Servisi, Osmangazi İzmir Arçelik Servisi, İzmir Osmangazi Arçelik Servisi, İzmir Arçelik Servisi, Arçelik Osmangazi Servisi,

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir