Konak Bosch Servisi

Konak Bosch Servisi

Konak Bosch servisi firmamız, kaliteli çözümler üretmeyi hedef edinen, hızlı doğru ve aynı zamanında güvenilir bir şekilde hareket eden bir servis çalışması anlayışına sahiptir. Yıllardır uzmanlaşmış kadromuz sayesinde bölgemizde sizlere hizmet vermekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz tamir işlemlerinde orijinal yedek parça kullanmamızın avantajı sayesinde yaptığımız işlerde sizlere bir yıl boyunca garanti vermekteyiz. Bu sayede de müşterilerimizin güvenini kazanmak da ve her gün gücümüze güç katmaktayız. Cihazlarınızda ilgili herhangi bir sorunla karşılaştığınızda bizleri arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Çağrı Merkezi müşteri temsilci Biz sizleri gerekli birimlere yönlendirerek mağdur Hepimizin bir an önce giderilmesi için çalışma başlatacaktır.

Güvenilir Ve Hızlı Servis Hizmeti Sunmaktayız

Piyasada bulunan rakiplerimizden oldukça farklı bir çalışma prensibine sahip olmamız, bizleri sizler için daha önemli bir konuma getirmiştir. İş prensibi olarak benimsediğimiz hızlı güvenilir ve kaliteli hizmetin yanında aynı zamanda sizlere uygun servis ücretleri sunarak sizleri zor duruma sokmamaktayız. Konak Bosch servisi olarak orijinal yedek parça stokumuz sayesinde de arızaları aradan çok zaman geçmeden tamir edebilmekteyiz. Aynı zamanda hizmetlerimize her gün bir yenisini katmaktayız. Bu anlamda sizden de birçok beklentimiz bulunmaktadır. Eğer bizlere hizmetlerimiz konusunda memnun olmadığınız veya şunu da yapsanız daha iyi olur diyebileceğiniz şeyler varsa bizlere bunları iletmenizi dileriz. Şunu iyi bilmenizi isteriz ki Konak Bosch servisi her zaman daha iyisini yapmak için elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışmaktadır.

Müşteri Odaklı Ve Yerinde Hizmet Sunuyoruz

Konak Bosch servisi firmamız, kaliteli çözümler üretmeyi hedef edinen, hızlı doğru ve aynı zamanında güvenilir bir şekilde hareket eden bir servis çalışması anlayışına sahiptir.

Konak Bosch servisi, güvenilir ve güler yüzlü ve teknik bakımdan tam donanımlı olarak yetiştirilmiş personelleri sayesinde çok geniş bir referans yelpazesine sahip olmuş durumdadır. Bundan dolayıdır ki de referanslarımız konusunda çok rahatsız. Bizler hakkında bilgi almak istediğinizde referanslarımız sizlere gereken bilgi verecektir. İllaki cihazlarınızın arıza yapmasını istemeyiz ama olur ki böyle bir ihtiyacınız olduğunda hizmet almakta pişman olmayacağınız bir servisi olduğunu söyleyebiliriz. Servis araçlarımız gerek teknik bakımından gerekse alet edevat bakımından tam teşekküllü bir şekilde donatılmış olup bu sayede arızaları yerinde müdahale edilebilmektedir. Bulunduğu yerde tamirini gerçekleştiremediğimiz arızaları da teknik atölyemize getirerek tamir etmekte ve gerekli testlerden geçirdikten sonra sizlere teslim etmekteyiz.

Etiket: Konak Bosch Servisi, Konak İzmir Bosch Servisi, İzmir Konak Bosch Servisi, İzmir Bosch Servisi, Bosch Konak Servisi,

Kaydet

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir