Evka 1 Arçelik Servisi

Evka 1 Arçelik Servisi

Evka 1 Arçelik servisi, çoğu kişinin hayatını kolaylaştıran, ev ve iş yerlerinde kullanılan beyaz eşya, klima, kombi, gibi cihazları doğru yöntemlerle ve bilinçli personellerle siz değerli müşterilerimizin hizmetinde bulunmaktayız. Her türlü Arçelik marka cihazlarınızın bakımı uzaman ellerde olup tüm detayları ile bakımları bir bütün olarak yapılır. Özellikle bakımı yapılmayan evde sıkça kullanılan cihazlar bazı sağlık ve tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Bunların önüne geçebilmek için cihazların bozulmasını beklemek yerine rutin olarak bakımını yaptırmalısınız. Bu bakımlar aksatılmamalı ve zamanı gelince hemen bir uzmandan yardım alınmalıdır. Cihazlarınızda garanti belgelerinin olup olmaması da artık sizler için dert olmaktan çıkmış olacaktır. Sizde garantisi olan ya da cihaz garantisi biten ürünlerinizin bakım ve onarımlarını kurumsal olarak hizmet veren firmamızda yaptırabilirsiniz. Cihaz tamiri ve onarımı için ofislerimizi ziyaret etmek zorunda da değilsiniz. Telefon ile randevu aldığınız takdirde, ev ya da iş yerlerinize kadar gelerek cihazlarınıza ve sizlere özel hizmetler vermekteyiz.

Montaj Hizmeti İçin Firmamıza Ulaşın

Ev değiştiren kimselerin en büyük problemleri cihaz kurulum ve montajlama işlemleridir. Bunlar kişiler için bazen tehlikeli olabileceği gibi bilinçsiz ellerde yapıldığı takdirde, cihaza da zarar verebileceği asla unutulmamalıdır. Tüm bu gibi durumların önüne geçebilme adına firmamızdan kurulum ve montaj hizmeti de alabilirsiniz. Evka 1 Arçelik servisi olarak haftanın yedi günü ve 24 saati siz müşterilerimizin hizmetinde bulunmaktayız. İş yerleriniz de Arçelik marka klima, kombi, kombi oda termostatı gibi hassas cihazlar için de tarafımızdan kurumsal hizmet alabilirsiniz.

Bünyemizdeki Hizmetler

arçelik servis evka 1, arçelik servis izmir, evka 1 arçelik servisi, izmir evka 1 yetkili Arçelik servisi
Evka 1 Arçelik servisi olarak haftanın yedi günü ve 24 saati siz müşterilerimizin hizmetinde bulunmaktayız.

Evka 1 Arçelik servisi bünyemizde birçok cihazın bakım ve onarımı kısa süre içersin de gerçekleşeceği gibi hizmetlerimiz de garanti kapsamındadır. Verdiğimiz hizmetler ise; Arçelik klima servisi, Arçelik klima bakım tamiri, Arçelik kombi servisi, Arçelik buzdolabı servisi, kombi oda termostatı, Arçelik klima kumanda, Arçelik çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi gibi birçok cihaz da üstün kalitede hizmet sunmaktayız. Sizde en kaliteli hizmet için firmamızdan randevu almanız yeterli olacaktır. Siz değerli müşterilerimize cihaz parça garantisi ve hizmet garantisi de sunmaktayız.

Etiketler: arçelik servis evka 1, arçelik servis izmir, evka 1 arçelik servisi, izmir evka 1 Arçelik servisi