Manavkuyu Siemens Servisi

Manavkuyu Siemens Servisi

Manavkuyu Siemens servisi firmamız, sizlerin evlerinde veya iş yerlerinde bulunan Siemens marka cihazlarınızın bakım ve onarımını yapmaktadır. Bundan dolayıdır ki sizlerinde evlerinde veya iş yerlerinde bulunan Siemens marka beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin tamiri ve bakımını yapmaya talibiz. gönül rahatlığıyla şunu söyleyebiliriz ki bizlere cihazlarınızı güvenilir bir şekilde teslim edebilirsiniz. İlke olarak edindiğimiz 1. sırada bulunan müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Profesyonel anlamda yaklaştığımız hizmetlerimizde teknik personellerimizi de eksik oldukları konularda gerekli eğitimlerden geçirerek yetiştirmekteyiz. Siemens marka cihazlarınızla ilgili herhangi bir problemle karşılaştığınızda çağrı merkezlerimiz de ki arkadaşlarımızı arayıp hizmet almak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Güven veren hizmet politikası

Manavkuyu Siemens servisi olarak diğer bir ilkemiz güvenli servistir. Güvenli servis ise ancak müşteriye verilen güvenle olmaktadır. Çünkü müşterilerimiz bize ne katar güvenirse bizim gücümüz o kadar artacaktır. Bu anlamda da gerekli referans bilgilerimizi istediğiniz yerden bulabilir ve bizlere bu şekilde de ulaşabilirsiniz. piyasada kendini belli etmiş birçok beyaz eşya servis firması bulunmaktadır. Bu konuda da sizlere şiddetle uyarır ve kesinlikle hakkında bilgi sahibi olmadığınız hiçbir servise cihazlarınıza teslim etmenizi öneririz. Bu konuda bir şey birçok örnekle karşılaştığımız için sizlerin de mağduriyete uğrama nasıl istemeyiz. Bulunduğumuz orijinal yedek parçalar sayesinde cihazlarınız eski haline dönebilmektedir. Bu sayede de cihazlarınızın sağlamlığı korunmaktadır.

Garantili servis

Manavkuyu Siemens Servisi, Manavkuyu İzmir Siemens Servisi, İzmir Manavkuyu Siemens Yetkili Servisi, İzmir Siemens Servisi, Siemens Manavkuyu Servisi,
Manavkuyu Siemens servisi firmamız, sizlerin evlerinde veya iş yerlerinde bulunan Siemens marka cihazlarınızın bakım ve onarımını yapmaktadır.

Manavkuyu Siemens servisi, başta da belirttiğimiz gibi garanti kapsamına girmeyen Siemens marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima ve diğer elektrikli ev aletlerinizin tamir ve bakımını yapmaktadır. Bunun yanında Siemens marka olmayan diğer cihazlarınızın tamir ve bakımını da üstlenmekteyiz. Özel servis olarak hizmet yürüttüğümüz bu sektörde sizlerin maddi imkânlarını da zorlamayacak çözümler üretmekteyiz. Uygun servis ücretlerimiz, sizlerin de servis ücreti ödemede zorlanmanızı önleyecektir. Yaptığımız işlerde bir yıl boyunca da garanti veriyoruz. Yani 1 yıl içinde aynı arızadan dolayı bize gelen cihazınızı ücretsiz bir şekilde tamir etmekteyiz. Bu sayede de hem siz hem de biz yapılan tüm işlemlerden gayet memnun bir şekilde ayrılmaktayız.

Etiket: Manavkuyu Siemens Servisi, Manavkuyu İzmir Siemens Servisi, İzmir Manavkuyu Siemens Servisi, İzmir Siemens Servisi, Siemens Manavkuyu Servisi,