Alcancak Siemens servisi, siemens servisi, siemens servisi izmir, alsancak simens, simens yetkili servisi,

Alcancak Siemens servisi

Alcancak Simens Servisi

Alcancak Siemens servisi Ülkemizde birçok ev ve işyerlerinde beyaz eşya ürünleri mevcut bulunmaktadır yılda bunlardan yaklaşık 500 bin civarında arıza ve bakım amacıyla beyaz eşya servislerine getirilmektedir. Biz de İzmir’de yılların verdiği tecrübemize dayanarak sizlere bu konuda yardımcı olmaya çalışmaktayız. Bu alanda oluşturduğumuz uzman kadromuz sizlere kısa zamanda çözümler üretmektedir. Müşterilerimizin tercih sebebi olmamızın bir nedeni ise arızalara yüzde seksen oranında cevap verebilmemizdir. Buna bağlı olarak da Alcancak Simens servisi olarak hizmetlerimizi her geçen gün bir yenisini daha ekleyerek hizmet kalitemizi en üst seviyelere çıkarmayı çalışmaktayız İzmir’de sadece Alsancak bölgesi değil bütün bölgelerde hizmet vermekteyiz. Alcancak Simens servisi olarak hizmet veren araç sayımızın fazla olması sebebiyle de bu konuda en uç noktalara kadar ulaşmakta sıkıntı yaşamamaktayız.

Alcancak Siemens servisi, siemens servisi, siemens servisi izmir, alsancak simens, simens yetkili servisi,
Alcancak Siemens servisi, aynı zamanda arızalara yerinde müdahale etmek gereken Alcancak Siemens servisi, siemens servisi, siemens servisi izmir, alsancak siemens,

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bunun için de bu konuyu ilk sırada tutmaya çalışmaktayız. Çünkü siz bizler için değerlisiniz. Bunun için de sizlerin konforunu olumsuz etkileyen bu durumların bir an önce ortadan kaldırılması için hızlı müdahale etmekteyiz. Çünkü zaman sizin için olduğu kadar bizim için de çok önemlidir. Bir arıza veya bakımı ne kadar kısa zamanda çözüme kavuşturursak bir sonraki müşterimize de o kadar hızlı bir şekilde yardımcı olabileceği demektir. Bu sayede de daha çok müşteriye ulaşma şansımız artmaktadır. Alcancak Siemens servisi, aynı zamanda arızalara yerinde müdahale etmek gereken durumlarda araçlarımızda bulunan ekipmanlarımızın sayesinde müdahalelerimizi gerçekleştirmektedir.

Bir Yıl Garanti Avantajı

Evet Alcancak Siemens servisi olarak sizlerin bizlere getirdiğiniz marka ürünlerinizi işçilik de dahil olmak üzere parça değişimlerinde bile bir yıl boyunca garanti kapsamı altına almaktayız. Özellikle de şunu belirtmek isteriz ki kullandığımız parçalar orijinal yedek parçalardır. Bu da cihazlarınızın tamir olduğunda performans bakımından ilk günkü gibi çalışacağı anlamına gelmektedir. Piyasada bulunan birçok servis adı altında çalışır işlerinde yeteri kadar tecrübe sahibi olmayan elemanlar çalıştıran maalesef birçok firma bulunmaktadır. Bunlar zamanla yaptıkları işlerin olumsuz geri dönüşleri ile gün yüzüne çıkmışlardır. Ancak hala piyasada bu tür firmalar çok sayıda bulunsa da işinde uzman olan Alcancak Siemens servisi olarak sizlere birinci sınıf hizmet veriyoruz. Kurumsal hizmet anlayışı içerisinde sizde hizmet kalitemizden yararlanmak isterseniz, bizi arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.